healthy gluten-free vegan cooking and lifestyle

Minust

Minust

Olen Nelli! Maatüdruk linnamelus. Peamiselt 🙂

Veel paar aastat tagasi ei osanud arvata, et tekitan interneti keskkonna, kuhu hakkan toiduretsepte üles kirjutama. Üks asi viis teiseni ning ei pääsenud minagi üha laienevast virtuaalmaailmast. Ning 5 aastat tagasi poleks arvanud, et kõik retseptid saavad 100 % taimsed olema.

“Wholesome Moments” tähendab minu jaoks hetki, mis aitavad elu terviklikuks muuta. Kuna söömine avaldab meie igapäevaelus meile märkimisväärset mõju, siis minu jaoks võrdub terviklik lähenemine toidufilosoofiale taimse toidulauaga. Lahti seletatult, olen valinud teadliku tee selle suhtes, kuidas mõjutan oma tervist toiduvalikutega, kuidas mõjutan ümbritsevat keskkonda ja mis hinnaga jõuab minu tarbitav toit taldrikule.

Teekond hea enesetunde saavutamiseni on olnud pikk, mistõttu seda tänulikum olen praeguste valikute üle. Minu keha hakkas juba varases lapsepõlves suunda näitama, mil 2-aastasel lõpetasin igasuguse piima joomise ning liha sisaldavaid kodused road ei läinud loosi.

Mul on õnn olnud üles kasvada piimafarmis, olles vahetult ühenduses loomade ja loodusega. Talitasin lehmi ja teisi pudulojuseid, tegin kõiki talutöid – sõnniku vedamisest lehmade lüpsmise ja üksinda poegemise abistamiseni välja. Vasikatest, sigadest ja kanadest said minu lemmikloomad, kelle üle polnud ma kuigi õnnelik, kui nad ühel hetkel minu ees olevale supitaldrikule “sattusid”. Olud olid sellised, polnud parata. Just need samad mälestused osutusid otsustavaks tõukeks pöörduda 100%-liselt taimse toidulaua ja säästva elustiili poole. Vähem oluliseks ei pea keskkonnasäästlikku lähenemist toidulaua valimisel.

Loodan, et leiad julgustust minu poolt katsetatud retseptidest ja koged inspiratsiooni püüelda Sinu enda jaoks sobiliku, tervikliku elustiili poole.

Oleme tulnud sellele planeedile,

et üksteist armastada, teenida ja ülendada.

Me oleme tulnud Maale selleks, et anda,

mitte selleks, et võtta.

Yogi Bhajan