healthy gluten-free vegan cooking and lifestyle

Pulmakülalisteks

Pulmakülalisteks

Väike tagasivaade maikuusse, täpsemalt 28. mai päeva. PäQt ja mind oli kutsutud Kaja ja Mihkli pulma. Sündmus leidis aset majesteetlikus Vihterpalu mõisahoones (huvi korral saad siia vajutades täpsemalt mõisa kohta uudistada). Lühidalt öeldes, pruut ja peig ning kõik külalised, ilmaolud, mõisahoone ja õhtujuht Andres Torm olid lihtsalt – ilusad. Jääme seda päeva veel kaua mäletama.

05_Instapilt (14) Kaja pulmad Väiksem

Sõrmuste vahetamine oli väga südamlik, peoruumi sisekujundus maitsekas, natuke õrna alatooniga, pruudi kleit sobis talle kui valatult ja rõhutas veelgi Kaja lahket ja naiselikku olemust, pulmakoogiks moodustasid ülidetailsete kaunistustega tassikoogid, pruudi-kimbu “viskamise” lahendus oli eriti leidlik (peaaegu sain kimbu endale 😉 ), hilisõhtu pilkupüüdvaimaks atraktsiooniks oli äärmiselt suurejooneline ilutulestik! Viimaseid sõnu mõtlen sõna otseses mõttes, kuna linnas sõna otseses mõttes Lillepaviljoni taga elades näen tihti ilutulestikku, kuid Vihterpalu oma ületas enamuse nähtu. Peale südaööd said soovijad veel tunde jalga keerutada meeleoluka bändi saatel.

Pilte ise väga ei klõpsinud, kuna peo jäädvustajaks oli armas fotograaf, aga mõne üksiku kaadri jäädvustasin siiski. Viimase pildi peal olemegi meie, aga natuke… “teistsugustena” 😉

Pelli ja NäQ
Nimed ka, juhuks kui peaks vaja minema: Pelli ja NäQ 🙂

 Mida arvad sellest retseptist :)